Firma Topaz od 1995r jest producentem oraz hurtowym dystrybutorem dewocjonaliów.

Od samego początku istnienia firmy dokładaliśmy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty wyróżniały się wzornictwem, estetyką i dokładnością wykonania. Zależy nam by wykonywane przez nas dewocjonalia, nie były jedynie przedmiotami o wartości materialnej, ale stawały się duchowymi symbolami wiary, bezcennymi pamiątkami najważniejszych chwil w życiu. Zobowiązuje nas do tego fakt, iż powstają one w Częstochowie – Duchowej Stolicy Polski.

Znajomość branży, w której uważamy się za specjalistów, pozwala nam nie tylko podążać za trendami ale również je kreować.

Do symboli naszej religii podchodzimy z należytym szacunkiem i pokorą. Dlatego w ofercie przeważająca większość produktów to klasyczne wykonywane ręcznie, dewocjonalia z metali i kamieni szlachetnych, szkła czy drewna.

Stawiamy jednak krok dalej i wychodzimy naprzeciw osobom młodym, które chcąc manifestować swoją wiarę, wymagają oryginalnego ale zarazem praktycznego spojrzenia na przedmioty kultu religijnego. Dla nich w naszej ofercie znalazły się m.in. różańce w formie kolorowych bransoletek, wykonane z nowoczesnych materiałów, breloki.

Z uwagą słuchamy wszystkich sugestii Klientów. Ofertę produktową dostosowujemy zarówno do okresów liturgicznych, świąt i wydarzeń religijnych i duchowych, oraz do indywidualnych potrzeb i zamówień Klientów

Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu stworzyliśmy firmę o ugruntowanej pozycji na rynku dewocjonaliów. Wysoka jakość produktów wraz z licznymi kanałami dystrybucji, sprawiły, że dzisiaj nasze wyroby można znaleźć praktycznie w każdym polskim domu, a nabyć je, nie tylko w Częstochowie ale w większości dużych ośrodków kultu religijnego na świecie.

Bogata oferta produktowa, wysokie standardy obsługi Klientów oraz sprecyzowana polityka handlowa sprawiają, iż jesteśmy solidnym partnerem handlowym dla naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.